Aygaz’dan ‘Tıpatıp Annesi’ Kampanyası

Aygaz’dan ‘Tıpatıp Annesi’ Kampanyası
Annesine bak, çocuğunu seç! İşte anneler ve çocuklarıyla birlikte çok eğlenceli bir yarışma! Bakalım anneler ve çocuklarını ne kadar doğru eşleştirebileceksiniz. Başarılı olursanız anneniz ya da çocuğunuza duyduğunuz eşsiz sevginiz bir fidanda yeşerecek.

Aygaz'dan 'Tıpatıp Annesi' KampanyasıTıpatıp Annesi Facebook Uygulaması Katılım Koşulları

apps.facebook.com/tipatipannesi adresi altında yer alacak olan Facebook uygulaması sayfalarını ziyaret ederek aplikasyon kullanım ve katılım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; 18 yaşından büyük olduğunuzu, bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.

Tıpatıp Annesi Facebook Uygulaması katılım ve kullanım koşulları apps.facebook.com/tipatipannesi adresinde yer almaktadır.

Aygaz ve Pure New Media bu sayfada ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda ve ödüllerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulaması Katılımcıları apps.facebook.com/tipatipannesi adresine her yeni girişlerinde, katılım koşullarının güncellenmiş maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadırlar.

Bu nedenle lütfen “Katılım Koşulları” sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

Katılım Koşulları:

8. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulaması’nda katılımcı anneler tarafından, kendileriyle beraber çocuklarının resimlerini uygulamaya yüklenecektir. Uygulamada diğer kullanıcılar tarafından anne-çocuk fotoğrafları oylanarak en çok benzeyen “anne-çocuk benzerliği” oylanacaktır. Kullanıcılar tarafından yapılan oylamalar sonucunda katılımcılar benzeme oranlarını da öğrenebileceklerdir.

9. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulamasına katılım kurgusu şu şekildedir:

10.1. Kullanıcılar, Tıpatıp Annesi Facebook Uygulamasına başlayabilmek için Tıpatıp Annesi Facebook Uygulamasına izin verirler ve bu izinle giriş yaparlar.

10.2. Uygulamaya katılmaya hak kazanan Kullanıcılar, Katılımcılar olarak uygulamaya devam ederler ve Katılımcılar ödül mekanizmasında yer aldığı şekilde değerlendirmeye ve ödüllendirmeye tabi tutulacaktır. (Ödül detayları için bkz. Madde 12)

10.3. Kazanan Katılımcılar, TC kimlik numarası doğrulaması yapıldıktan sonra açıklanacaktır. TC kimlik numaraları, eksik, gerçeğe aykırı veya hatalı bilgi beyan eden Katılımcılar uygulamada ödül kazansalar dahi ödül alamazlar ve bu konudan Aygaz ve Pure New Media hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

10.4. Yarışma 09 Mayıs 2014 ile 09 Haziran 2014 tarihleri arasında saat 00.00’a kadar devam edecektir. Bu süre boyunca Tıpatıp Annesi Facebook Uygulamasında ki katılım koşulları doğrultusunda yarışan ve kazanan Katılımcılar hediye kazanma hakkına sahip olacaktır.

10.5. Gerçeğe aykırı bilgi beyan edilmesi veya hatalı veya eksik bilgi verilmesi durumunda Katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Üyelik bilgileri gerçeğe aykırı, eksik veya hatalı bulunan Katılımcılar, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hiçbir hak ve alacak talep edemez.

10.6. Kazanılan hediyenin, Katılımcılar tarafından verilen bilgilerin eksik, hatalı veya yanlış olması nedeniyle Katılımcılara ulaşmamasından ve/veya Katılımcılara ulaşılamamasından Aygaz ve Pure New Media sorumlu tutulamaz.

10.7. Katılımcılar, uygulamaya katılarak beyan ettikleri kişisel bilgilerinin, profil bilgilerinin, arkadaş listelerinin, sosyal medya hesaplarında ki verilerin ve Facebook’a sağladıkları diğer tüm bilgilerin uygulama süresince ve yine uygulama sona erdikten/yayından kalktıktan sonra dahi Aygaz ve Pure New Media tarafından diledikleri mecrada ve şekilde kullanımına izin vermiş sayılırlar. İşbu sözleşme aynı zamanda muvafakatname hükmündedir.

10.8. Aygaz ve Pure New Media kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan Katılımcıları Uygulamadan diskalifiye etme yetkisine sahiptir.

10.9. Kazanılan ödül nakde çevrilemez/çevrilmesi talep edilemez, devir, temlik ve ciro edilemez, bir başkasına kullandırılamaz.

11. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulamasının çalışma mekanizması;

11.1.Kullanıcılar Aygaz web sayfası, reklam kampanyaları ve/veya herhangi bir mecra üzerinden uygulama sayfasına gelebilir.

11.2. Uygulamaya gelen Kullanıcıların, uygulamayı kullanabilmek için https://www.facebook.com/AygazTurkiye sayfasını beğenmeleri, beğen butonunu işaretlemeleri gerekmektedir. Bu sayfayı beğenmeden uygulamaya girilemeyecektir.

11.3. Kullanıcılar uygulamada yer alan zorunlu like-beğen ekranını geçtikten sonra, Katılımcı olacak ve uygulamanın ilk sayfasına gelecektir. Bu sayfada Katılımcılara, uygulama ile ilgili bilgi verilecektir. Bu sayfada yer alan “Katılım Koşulları” linki Katılımcılar tarafından kabul edilecek ve “Tıpatıp Annesi” butonuna basan tüm Kullanıcılar aynı zamanda katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. Bu durum Katılımcıların uygulamayı kullandığı süre boyunca geçerli sayılacaktır.

11.4. Tıpatıp Annesi Giriş butonuna basan Katılımcılar, uygulamanın çalışma mekanizmasının ve kurallarının anlatıldığı alana gelecekler ve “Haydi Başla” butonuna basan Katılımcılar forum ekranına yönleneceklerdir.

11.5. Tıpatıp Annesi Kampanyası ekranı iki aşamadan oluşacaktır.

11.5.1. İlk aşama olan Fotoğraf Upload aşamasında Katılımcı Anneler uygulamaya girerek fotoğraf ekleme bölümünden hem kendi hem de çocuklarının fotoğrafını eklemeleri gerekecektir. Fotoğraf ekleme alanında görsel olarak yer alan iki tane boş kutunun altına anne – çocuk benzeri bir tanımlama yapılarak fotoğrafların eklenmesi ile ilgili yönlendirme yapılacaktır. Çocuklar tarafından bu uygulama kullanılmak istenmesi halinde katılımcı çocuk kendi annesinin fotoğrafını ve kendi fotoğrafını ekleyerek annesi bu uygulamaya katılmış gibi devam edebilecektir. Fotoğraf Pure New Media moderasyonundan geçtikten sonra uygulamaya dahil edilecektir. Yükleme tamamlandıktan sonra her kullanıcının kişisel bir profil sayfası oluşacaktır. Oluşturulan bu profil sayfasında anneye çocuğu ve kendisinin diğer kullanıcılar tarafından verilen cevaplarda kaç defa benzer olarak işaretlendiğine, yine çıkan soruda kendi çocuğu hariç benzetilen diğer çocukların fotoğraflarının bilgileri yer alacaktır. Katılımcı anne sadece 1 kez fotoğraf yükleyebilecektir. Annenin birden fazla çocuğunu fotoğrafını eklemek istemesi halinde çocukları ile tek bir fotoğraf ekleme hakkı bulunmaktadır. Uygulamada aynı zamanda form alanı bulunacaktır. Fotoğrafını yükleyen ve onaylanan annelere belirli sayıda fidan hediye edilecektir. Katılımcı anne isterse fotoğraf ekledikten sonra uygulama içerisinde yer alan test bölümüne girerek oyunumuzu da oynayabileceklerdir.

11.5.2. İkinci aşamada; Anneler tarafından eklenen fotoğrafların ekrana getirilmesinden oluşan test bölümü yer alacaktır. Test bölümünde katılımcı annenin fotoğrafı altında 4 adet çocuk fotoğrafı bulunacaktır. Bu fotoğraflardan bir tanesi katılımcı annenin gerçek çocuğudur. Kullanıcıların bu fotoğraflar arasından katılımcı anneye en çok benzeyen çocuğu bularak, soruyu cevaplamaları gerekmektedir. Her soru 10’luk setler halinde olacaktır. 10’luk benzeme testinde 10’da 5 ve üstü bilen kullanıcılar arasından belirli sayıda kullanıcıya fidan hediye edilecektir. Kullanıcıların fidan hediyesini kazanabilmesi için uygulama içerisindeki formu doldurmaları zorunludur.

11.5.3. Pure New Medya, Katılımcılar tarafından yüklenen fotoğrafı katılımcılardan herhangi bir onay almasına gerek olmadan diledikleri şekil ve şartlarda diledikleri mecralarda herhangi bir süre, sayı, coğrafi alan sınırlaması olmadan diledikleri gibi kullanma hakkına ve yüklenen fotoğraflardan gelir elde etme hakkına sahiptir. Katılımcılar, uygulamaya katılarak ve fotoğraf yükleyerek, yüklediği fotoğrafta ki FSEK’ten kaynaklanan tüm haklarını Aygaz’a ve Pure New Medyaya devrettiğini ve Aygaz ile Pure New Medya’nın bu fotoğraflar üzerinde her türlü mülkiyet hakkına sahip olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ile muvafakat ederler. Bu sözleşme aynı zamanda muvafakatname hükmündedir.

12. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulaması Hediye Sistemi;

12.1 Fotoğrafını yükleyen ve onaylanan annelere belirli sayıda fidan hediye edilecektir. Bu fidanlar katılımcıların form sayfasında belirttikleri ad-soyad adına dikilecektir. Kullanıcıların ismine özel dikilecek fidanların sertifikaları proje bitiminde kullanıcıların adresine Tüpgaz tarafından kargo edilecektir.

12.2 10’luk benzeme testinde 10’da 5 ve üstü bilen kullanıcılara arasından belirli sayıda kullanıcıya fidan hediye edilecektir. . Bu fidanlar katılımcıların form sayfasında belirttikleri ad-soyad adına dikilecektir. Kullanıcıların ismine özel dikilecek fidanların sertifikaları proje bitiminde kullanıcıların adresine Tüpgaz tarafından kargo edilecektir.

12.3 Hediye edilecek ödül fidanların toplam sayısı 3.000 adettir.

12.4 Bir kere fidan kazanan kullanıcı ikinciye kazanamayacaktır.

13. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulamasında kazananlarla duyuru sistemi;

Sertifikalar Aygaz Tüpgaz tarafından Katılımcılara duyurulacak ve ulaştırılacaktır.

14. Katılımcılar uygulamayı kullanan diğer Katılımcıların içeriklerini ve bilgilerini adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar vs. gibi otomatik araçlarla toplamayacağını kabul ve taahhüt etmektedir.

15. Aygaz ve Pure New Media çalışanları ve 1.derece yakınları uygulamaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.

16. Aygaz ve Pure New Media kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

17. Seçilecek olan kişilerin fotoğraflarının moderasyonu Pure New Media tarafından yapılacak ve tüm inisiyatif ve karar hakkı Aygaz ve Pure New Media’da olacaktır. Bunun ile ilgili Katılımcıların hiçbir itiraz hakkı bulunmayacaktır.

18. Katılımcılar, Facebook’un tek taraflı kararları neticesinde Uygulamanın yayının durdurulması veya herhangi bir nedenle 3. Kişi veya kurumlar tarafından Uygulamanın yayının durdurulması hallerinde, , Uygulamanın hangi aşamada olduğuna bakılmaksızın iş bu katılım koşullarında beyan edilen kampanya ve ödül ve her nevi kazanımlarının ortadan kalkacağını ve bu yönde Aygaz ve Pure New Media’dan kazanımların ifasına yönelik herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul beyan ve taahhüt ederler.

19. Uygulama üzerinden, Aygaz ve Pure New Media’nın kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler Katılımcılara yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Uygulama üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında Aygaz ve Pure New Media ‘nın herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, Katılımcıların kendi sorumluluğundadır. Aygaz ve Pure New Media, bu tür link verilen web sitelerine erişimi ve her ne şekilde olursa olsun uygun görmeyeceği linklere ve içeriğe erişimi her zaman kesebilir.

20. Katılımcılar, uygulamadaki yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda uygulamanın garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş – çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen Katılımcıların sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı Katılımcıların veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan Aygaz ve Pure New Media sorumlu değildir.

21. Aygaz ve Pure New Media, işbu uygulama ve uygulama uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve Uygulamayı kullanma koşulları ile Uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Uygulamayı ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Uygulamada yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. Uygulamanın kullanımı ya da Uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

22. Aygaz ve Pure New Media, kullanım koşullarının ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

23. Uygulama dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı Aygaz ve Pure New Media’nın, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, Aygaz ve Pure New Media çalışanlarının ve yöneticilerinin, Aygaz ve Pure New Media yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır.

24. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. Aygaz ve Pure New Media, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt etmemektedir.

25. Uygulamayı kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla ve izin verilen ölçülerde Uygulama üzerinde işlem yapabilirler. Katılımcıların, Uygulama dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Katılımcılar ve her üye, Aygaz ve Pure New Media ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. Katılımcıların Uygulama üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Aygaz ve Pure New Media ‘nın doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

26. Katılımcılar uygulamayı kullanan diğer Katılımcıları rahatsız edici, taciz edecek davranışlarda bulunmayacağını, nefret, tehdit, porno, çocuk pornosu, şiddet, ayrımcılık gibi genel ahlak ve adaba aykırı, 3. Kişi veya kurumların kişilik haklarını ihlal edici, Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca, vatandaşı olduğu veya olmadığı diğer ülkelerin yasalarınca yasaklanmış içerik yüklemeyeceğini, kabul ve taahhüt etmektedir.

27. İşbu Uygulamanın sahibi Aygaz ve Pure New Media’ dır. Bu Uygulamada bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve Uygulamanın sunumu Aygaz ve Pure New Media’nın ya da Aygaz ve Pure New Media’nın izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu Uygulamadaki bilgilerin ya da Uygulama sayfalarına ilişkin her tür veri tabanı, web uygulaması, soft ware-code’ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile uygulama içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, on line ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

28. Katılımcılar, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan uygulama yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla Aygaz ve Pure New Media ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir.

29. Katılımcılar, Aygaz ve Pure New Media hizmetlerini, Aygaz ve Pure New Media bilgilerini ve Aygaz ve Pure New Media’nın telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının Aygaz ve Pure New Media’nın hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak Aygaz ve Pure New Media’nın yazılı izni ile mümkündür.

30. Aygaz ve Pure New Media, uygulama üzerinden Katılımcılar ve üyeler tarafından kendisine iletilen bilgileri kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veri tabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Aygaz ve Pure New Media ile bunların tedarikçileri veya 3.parti partnerleri aynı zamanda; Katılımcıların kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Uygulamanın hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma, reklam/tanıtım ve pazarlama amacı ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

31. Katılımcılara ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi Aygaz ve Pure New Media için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya Aygaz ve Pure New Media’nın işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da Katılımcıların önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

32. İşbu Uygulama Kullanım Koşulları dâhilinde Aygaz ve Pure New Media tarafından açıkça yetki verilmediği hallerde Aygaz ve Pure New Media; Aygaz ve Pure New Media hizmetleri, Aygaz ve Pure New Media bilgileri, Aygaz ve Pure New Media telif haklarına tâbi çalışmaları, Aygaz ve Pure New Media ticari markaları, Aygaz ve Pure New Media ticari görünümü veya bu Uygulama vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

33. Aygaz ve Pure New Media, uygulamaya erişilmesi, uygulamanın ya da uygulamadaki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, kullanım koşullarının ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplerden doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Aygaz ve Pure New Media, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu Uygulamaya ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da Uygulamanın kullanılması ile Aygaz ve Pure New Media’nın, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından muaf kılındığı kabul edilmektedir.

34. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulaması Katılımcıları, uygulama ile ilgili bir ihtilafın çıkması hâlinde, bu ihtilafın, kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini ve İstanbul Merkez Mahkemelerinin ve İcra Müdürlüklerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını kabul etmiş olurlar.

35. Tıpatıp Annesi Facebook Uygulaması Katılımcıları, yürürlükteki tüm T.C. yasalarına diğer tüm mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde Katılımcılar her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezasından sorumlu olacaktır. Aygaz veya Pure New Media’nın bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için Katılımcılara rücu edilir.

36. İşbu Uygulama katılım koşulları Sözleşme ve muvafakatname niteliğindedir. Kullanıcılar, Katılımcılar tarafından her bir maddesi okunarak ve kabul edilerek onaylanmalıdır. Kullanıcıların/Katılımcıların katılım koşullarını onaylamaları elektronik ortamda kabul niteliğindedir. Kullanıcıların Uygulamaya katılım için gerekli olan aşamaları geçmeleri Sözleşmenin Kullanıcılar/Katılımcılar tarafından okunduğunu, anlaşılmayan veya kabul edilmeyen herhangi bir madde olmadığını ve tam bir mutabakat sağlandığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oldukları şeklinde yorumlanır ve kabul edilir.

37. Sözleşmeden veya uygulamadan kaynaklanacak sorunların giderilmesinde yetkili mahkemeler İstanbul Çağlayan Mahkeme ve icra Müdürlükleridir.

Katılım koşullarının uygulamadan alınmıştır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz