Son zamanların yeni gözdesi olan pvp serverlar kervanının önemli bir kısmını oluşturan, Metin2 insanlara keyifli ve eğlenceli saatler yaşatabiliyor. Son eşyalara sahipsiniz son seviyedesiniz ama yinede diğer oyunculardan güçsüz mü kalıyorsunuz bunun çözümü doğru güçlendirmeler ve eşya seçimidir. Bugün size savaşçı karakterinin eşya seçimi ve özelliklerini anlatacağım.

Öncelikle bedensel savaşçıyı sizlere anlatacağım. İlk olarak zırh seçiminizi kraliyet varsa kraliyet eğer yoksa çelik zırh alarak efsunlarını yapıp sonuna kadar dönüştürmeliyiz. Efsunlarınızı kılıç savunması, bıçak savunması, hp, çift el, şimşeğe karşı dayanıklılık(kritik vuruşları engeller) olarak seçmelisiniz. Taşlarınızı korunma taşı, savunma taşı ve hız taşı olarak seçmelisiniz. Kılıç seçiminde kesinlikle tek el silahlar seçmelisiniz. Muharebe kılıcı veya zehir kılıcı seçebilirsiniz. Muharebe kılıcı için efsunlar yarı insan, çeviklik, güç, delici vuruş, kritik vuruş şeklinde seçilmelidir. Taş olarak lonca savaşı için savaşçı, sura, ninja olarak eğer normal karakterler içinse 4 karakterden birini soğutma ve kavrama taşını seçmelisiniz. Kalkan her karakterin kalkanını almalı eğer dönüşüyorsa dönüştürmeliyiz. Yarı insan, çeviklik, güç, bedensel atak blok lama, sersemliğe dayanaklılık efsunlarını seçebilirsiniz.

Metin2 Pvp Serverda Savaşçı Kılavuzu

metin2 pvp serverler içerisinde küpe seçimi abanoz küpe olmalıdır. Efsunlar yarı insan, kılıç, bıçak, çift el olarak seçmeliyiz. Kask 45.seviye kaskı eğer dönüşüyorsa 60. seviyeye dönüştürün orda kalsın efsunlar yarı insan, büyüye karşı dayanıklılık, şimşeğe karşı dayanıklılık, hp üretimi, saldırı hızı ya da zehirleme olmalıdır. Bilezik cennetin gözü bilezik olup efsunlar hp, yarı insan, büyüye karşı dayanıklılık, şimşeğe karşı dayanıklılık delici vuruş, cevherleri de unutmayın, ayakkabı anka ayakkabı, kolye ise cennetin gözü kolye kullanılmalıdır. Efsunları kılıç, hp, bıçak, çift el, kritik kullanılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir