Build-A-Bear Workshop Türkiye Marka Yüzünü Arıyor

Build-A-Bear Workshop Türkiye Marka Yüzünü Arıyor
Build-A-Bear
Workshop Türkiye Marka Yüzünü Arıyor

İSTANBUL (26 Mayıs, 2014) – Dünyanın en Dost perakende devi Build-A-Bear Workshop® Türkiye Facebook sayfasında başlattığı yarışma ile marka yüzünü seçmeye hazırlanıyor.

3-12 yaş arasındaki çeşitli yaş kategorilerinde 6 minik arkadaşımızın seçileceği “Build-A-Bear Workshop Yüzlerinden Biri de Sen Ol” yarışmasına sadece Build-A-Bear Workshop® Türkiye Facebook sayfası üzerinden katılım yapılabilecektir.

Build-A-Bear Workshop Türkiye Marka Yüzünü Arıyor.

Build-A-Bear Workshop Yüzlerinden Biri de Sen Ol” yarışmasına katılacak yarışmacılar, 03-12 yaş aralığındaki çocuklarının kendi tercih ettikleri bir fotoğrafını, 23.05.2014-17.06 2014 tarihleri arasında yarışma sayfasına yükleyerek yarışmacı olacaklardır. Kazanan çocuklar Build-A-Bear Workshop’un Mall of İstanbul’daki mağaza açılışına davet edilecek ve burada pelüş arkadaşını istediği şekilde tasarlayabilecektir. Ayrıca, sevimli maskotumuz Bearemy ile harika bir gün onları bekliyor olacak.

Peluş hayvancık temalı, çocuklara en yakın dostlarıyla tanışma fırsatı sunan, interaktif eğlencenin perakende devi Build-A-Bear Workshop® ilk mağazasını Haziran ayında Mall of İstanbul’da açacak.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. İbrahim Candaş Erki dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Yorum Yaz