Ülker Dore #YenidenBaşlamakElimde Hashtag Kampanyası

Ülker Dore #YenidenBaşlamakElimde Hashtag Kampanyası
Ülker Dore, yeni hashtag kampanyası ile yüzlerce hediye veriyor. Siz de kampanyaya katılmak için buraya tıklayabilir, dilerseniz de bu kampanyayı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
    Ülker Dore, #YenidenBaşlamakElimde Hashtag Kampanyası

  • Kampanya, 12.02.2014 (Saat 15:01) – 12.03.2014 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde, www.yenidenbaslamakelinde.com (ücretsiz) adresli websitesinde gerçekleşecektir.
  • Kampanya çekilişi 20 Mart 2014 Saat 12:00’da gerçekleşecek, kazanan kişiler 21 Mart saat 19:00’da www.yenidenbaslamakelinde.com web sitesi üzerinden açıklanacaktır.
  • Kullanıcılardan #yenidenbaşlamakelimde hashtag’iyle tweet atmaları istenecektir. Hashtag ile beraber 140 karakterlik tweetlerini atan kullanıcılar otomatik olarak Ülker Dore Twitter hesabını takibe alacaktır.
  • Kampanya kapsamında, Türkiye genelinde, www.yenidenbaslamekelinde.com (ücretsiz) adresli websitesindeki forma Twitter hesapları ile giriş yaptıktan sonra Katılımcı Ad, Soyad, Adres, E-Mail Adresi, Telefon bilgilerini girerek kayıt olup, yazdığı tweeti Twitter hesaplarında paylaşabilecek, böylece bu şekilde form doldurarak kayıt olduğu için 1, atılan tweet başına 1 olmak üzere günde atacağı maksimum 5 tweetten 5 çekiliş hakkı kazanabileceklerdir.
  • Özetle bir kullanıcı günlük en fazla 6 adet çekiliş hakkı kazanabilecektir.
  • Kullanıcılar kendi sloganlarını görebilecek ama değiştiremeyeceklerdir. Kullanıcıların her gün yeni 5 tweet ekleme şansı olacaktır.
  • Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır. İkramiye kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.