Selpak, Tchibo’dan 50TL’lik Hediye Çeki Kampanyası

Selpak, Tchibo’dan 50TL’lik Hediye Çeki Kampanyası
Selpak, peçetesine yeni desen arıyor! Desenler arasında en beğendiğiniz deseni seçip, uygulamadan gönderin, Tchibo.com.tr’den 50TL’lik hediye çeki kazanma şansı yakalayın.
Selpak, Tchibo'dan 50TL'lik Hediye Çeki Kampanyası Görseli
Selpak, Tchibo’dan 50TL’lik Hediye Çeki Kampanyası

Kampanyaya katılmak için, buraya tıklayınız.

Katılım Koşulları

1. Yarışma, 15 – 28 Temmuz 2013 tarihleri arasında www.facebook.com/Selpak adresinde “Desenini Seç!” uygulamasında devam edecektir.
2. Kullanıcılar belirtilen tarihler arasında uygulamada yer alan peçete desenleri arasında en çok beğendikleri desenin ismini uygulamaya yüklerler. En beğenilen deseni seçenler arasında yapılacak çekilişle yirmi beş (25) kişi Tchibo.com.tr’den 50TL’lik hediye kodu kazanacaktır.
3. Her katılımcı bir (1) kez yarışmaya katılabilir.
4. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya T.C. vatandaşı, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. İpek Kağıt çalışanları ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhrî bağı olan akrabaları, bunlarla birlikte aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, yarışmanın yapımında çalışan web tasarımcıları, reklamcılar, kampanya için hizmet veren tüm herkes bu yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine hediye verilmez.
5. Kazanan katılımcının, uygulama içinde bilgisini verdiği mail adresine 50 TL’lik Tchibo.com.tr hediye kodu gönderilecektir.
6. Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan aksaklıklardan Selpak ve Tchibo sorumlu tutulamaz.
7. Tchibo hediye kodları yalnızca Tchibo.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
8. Kazanılan hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.
9. Katılımcı, yarışmanın veritabanı ve/veya yazılım altyapısına müdahale ettiği ya da etmeye çalıştığı takdirde tüm haklarını kaybedecektir.
10. Aynı katılımcının birden fazla e-mail hesabı ile yarışmaya katılması yarışma kurallarına aykırıdır. Bunu yaptığı tespit edilen yarışmacılar hediye haklarını kaybedeceklerdir.
11. Sahte kullanıcılar üzerinden işlem yapan yarışmacılar, taraflarına haber verilmeksizin yarışmadan diskalifiye edileceklerdir.
12. Yarışma, Facebook üzerindeki web sayfası üzerinden kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Çeşitli bilgisayar programları vasıtasıyla yarışmayı kullanan, Facebook dışından yarışma ekranlarını açmaya çalışan kişiler tüm haklarını kaybedeceklerdir.
13. Selpak, uygun bulmadığı isim ve profil resmine sahip kullanıcıları uyarıda bulunmadan silme hakkına sahiptir.
14. Selpak’ın kullanım şartlarını değiştirme hakkı vardır. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra sayfanın kullanmaya devam edilmesi, bu şekilde değiştirilmiş şartların kabul edildiği anlamına gelmektedir. Selpak ayrıca sayfadaki uygulamaları herhangi bir zamanda uyarı yapmaksızın güncelleme, durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
15. Uygulamaya katılmak için Selpak aşağıdaki bilgileri toplamaktadır:
– Ad
– Soyad
– Eposta Adresi
– Cep Telefonu Numarası
16.Selpak, topladığı veya sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır.

Kullanıcıların uygulamaya katılımı için zorunlu olan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır. Uygulamayı kullanan herkese, Selpak, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama ve SMS gönderme ve postalama yapma hakkını saklı tutar.

17. Bu uygulama hiçbir şekilde Facebook tarafından düzenlenmemekte ve Facebook’un sponsorluğunda yapılmamakta olup Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Bilgileriniz Facebook’a değil, Selpak’a iletilmektedir.
18. Yarışma MPİ kapsamı dışındadır.
19. Uygulama içeriğinin tüm hakları Selpak’a aittir.
20. Bu yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Bahar Elçin Mammadov dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. Tülay Tuğçe Misoğlu dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Yorum Yaz