Pepsi ile Opet Kampanyası Yeniden Yayında

Pepsi ile Opet Kampanyası Yeniden Yayında
Daha önce Pepsi’nin Opet ile yapmış olduğu kampanya yoğun ilgi görmüştü. Pepsi, Opet ile tekrar kampanya yaparak, ilgi odağı olmayı başardı.
Her kapakta 50 kuruş!
Her kapakta 50 kuruş!

Siz de kod girerek, akaryakıt kazanmak istiyorsanız tıklayınız.

Katılım Koşulları

 • Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2,5 litre, 2 litre, 1,5 litre, 1 litre, 450 ml, 330 ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için; www.pepsiyasatirseni.com, www.facebook.com/pepsiturkiye sayfalarında veya Opet istasyonlarında bulunan kiosklardaki ilgili alanlara GSM numarası ve Pepsi şifresi girilmesi gerekmektedir.. Bu işlem tamamlandıktan sonra, müşteri tarafından ekranda ilgili alana girilen cep telefonuna kısa mesaj vasıtasıyla Opet şifresi ve kazandığı yakıt tutarı iletilir. Bu şifreyi Opet istasyonlarındaki market görevlisine gösterdikten sonra indirimden faydalanılır.
 • Aynı GSM numarası ile kampanya boyunca en fazla 25 TL değerinde hediye yakıt kazanılabilir.
 • İlgili ekrandaki alana cep telefon numarasını giren herkes telefon bilgisinin Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. ve Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşacağını kabul etmiş sayılır.
 • Ekrana girilen cep telefonu bilgisinin doğru olmaması ve Opet şifresinin başka bir kişiye gönderilmesi durumunda tüm sorumluluk tüketiciye ait olacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılanacak Opet şifreleri kampanyaya dahil Opet istasyonlarında yapılacak LPG ürünü haricindeki akaryakıt alımlarında kullanılabilir. Tüketici kampanyaya dahil Opet istasyonlarında yapmış olduğu LPG harici akaryakıt alımının ardından cep telefonuna gönderilmiş olan Opet şifresini istasyonda bulunan market görevlisine vermelidir.
 • Alınan akaryakıtın bir kısmı Opet şifresi ile ödendikten sonra kalan kısım tüketici tarafından nakit veya kredi kartı olarak ödenmelidir. Tüketici, aynı zamanda bir Opet Kart, Opet Worldcard veya diğer Parolu kart sahibi ise Opet Şifresi ile yaptığı ödeme tutarı için Opet’te geçerli paropuan veya Opet’te geçerli Worldpuan kazanımı mümkün olmayacaktır. Ayrıca, Şifre Puan ile ödenen tutar, tüketicinin Opet Worldcard veya parolu kartında bir kampanya varsa o kampanyanın koşulu için gerekli akaryakıt alımında geçerli sayılmayacaktır.
 • Opet’te yapılan her bir akaryakıt alımında sadece 1 adet Opet şifresi harcanabilecektir.
 • Opet ve Pepsi şifreleri tek kullanımlıktır.
 • Pepsi şifrelerinin Opet şifresine dönüştürülebileceği son tarih 10 Ağustos 2013’tür.
 • Opet şifrelerinin 30 Eylül 2013 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra Opet şifreleri harcanamayacaktır.
 • Kampanya süresince günlük olarak Opet şifresine dönüştürülebilecek toplam Pepsi şifresi 100.000 adetle sınırlıdır ve günlük limite ulaşıldığı andan itibaren sözkonusu gün içerisinde Pepsi şifreleri Opet şifrelerine dönüştürülemeyecektir.
 • Tüm kampanya süresince Opet şifresine dönüştürülebilecek toplam Pepsi şifresi adedi 3.000.000 adetle sınırlıdır. Kampanya limitine ulaşıldığı andan itibaren açıklanan kampanya bitiş tarihi beklenmeksizin kampanya sonlandırılarak, Pepsi şifrelerinin Opet şifrelerine dönüşümü durdurulacaktır. Kampanya açıklanan bitiş tarihinden önce sonlandırılsa dahi kampanya süresince elde edilen Opet şifreleri 30 Eylül 2013 tarihine dek harcanabilecektir.
 • Pepsi ve Opet gerekli gördükleri hallerde kampanyayı durdurma, uzatma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Eylem Gündüz dedi ki:

  Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

Yorum Yaz