Kuveyt Türk Anketi Kazandırıyor!

Kuveyt Türk Anketi Kazandırıyor!
Kuveyt Türk, Facebook sayfasında daha önce yapmış olduğu kampanyalar ile şanslı katılımcılara hediyeler vermişti. Yeni kampanyası ile, ilk 2500 katılımcı arasından her 50. kişiye ödül olarak kendileri adına açılacak hesaplarına 1 gr. Altın yatıracak.

Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

Katılım Koşulları

1. Bu kampanya, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. adına Promoküp A.Ş. tarafından düzenlenmektedir
2. Kampanya,www.facebook.com/ KuveytTurk adresli internet sitesinde gerçekleştirilecek olup; 02.07.2013 tarihinde başlayıp 23.07.2013 tarihinde saat 12:00’de sona erecektir.
3. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
4. Kazananlar 25 Temmuz 2013 tarihinde, saat 15:00’de www.facebook.com/ KuveytTurk sayfasında ilan edilecektir.
5. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Promoküp A.Ş çalışanları katılamaz. Çekilişe katılıp kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.
6. . Kampanya süresince kullanıcılar www.facebook.com/KuveytTurk sitesi üzerinden Yeni İnternet Şube Facebook uygulamasına katılabilirler. Uygulamaya izin verip bilgilerini paylaşan ve soruyu cevaplayan ilk 2500 kişi arasından her 50. kişiye ödül olarak kendileri adına açılacak hesaplarına 1 gr. Altın yatırılacak.Kuveyt Trük’te hesabı olmayanlara hesap açılacak. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. verilecek hediyenin değişim hakkını saklı tutar.
7. Kampanyaya katılmak için kullanıcılar, Kuveyt Türk Facebook Hayran Sayfası’na girerek ‘beğen’ butonunu tıklamak, Yeni İnternet Şube Facebook uygulamasına izin vermek zorundadır.
8. Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Ticari bir koşul yoktur.
9. Ödülü kazananlara, kampanya yetkilileri tarafından uygulamamızda paylaştıkları iletişim bilgileri üzerinden 25-26 Temmuz 2013 tarihlerinde ulaşılacaktır. Bu nedenle gerçek bilgilerini paylaşmamış , yanlış bilgi paylaşmış ya da 25 Temmuz 2013 tarihine kadar ulaşılamayan kişiler ödül kazanma hakkını kaybeder.
10. Bir kişi kampanyaya istediği sayıda katılabilir fakat birden fazla ödül kazanamaz.
11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
12. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Promoküp A.Ş. sorumlu tutulamaz.
13. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. kampanya boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
14. Katılımcıların, kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. tarafından yapılacaktır.
15. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. ve Promoküp A.Ş. bu kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
16. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
17. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. bu kampanyayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, dilediği zaman ödüller dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendilerinde saklı tutarlar.
18. Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. bu kampanyaya katılan herkese, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme hakkını saklı tutar.
19. Bu kampanya Milli Piyango kapsamı dışındadır.
20. Kampanyaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Gizlilik Politikası

Yayıncı, edindiği veya sakladığı müşteri bilgilerinin gizliliğini sağlamayı aşağıdaki temel kurallar çerçevesinde taahhüt etmektedir.
Kullanıcılarımızın uygulamaya katılımı için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.
Verilen şahsi bilgiler, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece ya da Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde herhangi bir üçüncü şahıs veya kuruma verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.
Kullanıcı bilgileri, şirketin tabi olduğu düzenleyici kurumlar, yargı ve yürütme mercileri tarafından istendiği takdirde yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklanabilecektir.
Destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Yayıncı gizlilik politikasına ve şartlarına uymaları sağlanmaktadır.
Kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.
Yayıncı personeli tarafından müşteri bilgilerine erişimler, işin yapılabilmesi için gereken en kısıtlı yetki seviyesi ve görevler ayrılığı prensibi esas alınarak düzenlenmektedir.

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Zeynep Senahan Geçioğlu dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  2. Abdullah Emirhan Caner dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Yorum Yaz