Cinemaximum’dan CinePerşembe

Cinemaximum’dan CinePerşembe
Her hafta düzenlenecek olan CinePerşembe’nin bu haftaki ödülü, 20 kişiye tüm Cinemaximum’larda ve tüm filmlerde geçerli çift kişilik sinema bileti hediye.
Cinemaximum'dan CinePerşembe
Cinemaximum’dan CinePerşembe

Katılım Koşulları

 1. “CinePerşembe” uygulaması, 11.04.2013 – 31.12.2013 tarihleri arasında facebook.com/Cinemaximum adresinde gerçekleşecek bir yarışma uygulamasıdır.
 2. 31.12.2013 tarihine dek her perşembe günü saat 10:00’da tekrar edecek şekilde uygulama üzerinden 1, 2 ya da 3 adet soru yayımlanacaktır. Kullanıcılar soruların cevabını şıklar arasından seçip göndereceklerdir.
 3. Doğru cevabı bilen kullanıcılar, detayları aşağıda belirtilen ödülleri kazanma şansı yakalayabileceklerdir. Uygulamada şayet 1’den fazla soru sorulmuşsa, yalnızca tüm sorulara doğru yanıt verenler ödül kazanma şansı yakalayabilirler.
 4. 04.07.2013 Perşembe günü sorulacak sorulara doğru cevap verenler arasından, sistem tarafından seçilecek 20 kişi tüm Cinemaximum’larda ve tüm filmlerde geçerli çift kişilik sinema bileti kazanacak. Sinema biletleri 04.08.2013 tarihine kadar geçerlidir.
 5. Kazananlar, doğru cevap veren kullanıcılar arasından; sistem tarafından tamamen otomatik şekilde belirlenmektedir.
 6. Her hafta filmle ilgili soru ve ödüller de değişeceğinden gönderim şekli de değişecektir.
 7. Haftanın sorusu her perşembe 10:00 – cuma 10:00 saatleri arasında yayımda olacaktır.
 8. Ödül ve ödül kazanacak kişi sayısı, her hafta yeni kampanya ile değişiklik gösterebilir.
 9. Uygulama ve ödül detayları her hafta yarışmadan önce sayfa ve sekme üzerinden duyurulacaktır.
 10. Uygulamaya giriş için Cinemaximum Facebook sayfasını beğenmiş olmak gerekmektedir.
 11. Yarışmaya katılım ve ilgili sitelerdeki işlemler ücretsizdir.
 12. Her kullanıcının haftanın sorusunu bir defa yanıtlama hakkı vardır.
 13. Ödül kazanmaya hak kazanan kullanıcılarla, “Kayıt Formu”nda belirtmiş oldukları bilgiler üzerinden iletişim kurulacaktır. Formda eksik veya hatalı bilgi verdikleri için kendilerine ulaşılamayan kazananların ödülleri konusunda Cinemaximum mesuliyet kabul etmemektedir.
 14. Bir kullanıcı, bir haftaya ait yarışma uygulamasından birden fazla ödül kazanamaz. Bir kullanıcı , farklı haftalarda yayımlanan birden fazla yarışmadan ödül kazanabilir.
 15. Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 16. Kullanıcıların gerçek profil bilgileri ile yarışmaya katılmış olması, şarttır. Kullanıcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Cinemaximum ve bağlı şirketleri ile McCann Istanbul sorumlu değildir.
 17. Cinemaximum ve bağlı şirketleri ile McCann Istanbul çalışanları yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.
 18. Yarışma boyunca ve sonrasında öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan,yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen, haksız yollardan ödül hakkı kazanan kullanıcıların tespit edilmesi durumunda Cinemaximum, yarışmacının bütün yarışma verilerini, ödül hakkını, kullanıcı olma hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
 19. Yarışma boyunca diğer platformda yapılan işlemler sırasında meydana gelen sorunlarda kullanıcılar herhangi bir hak iddia edemeyeceklerini kabul eder.
 20. Cinemaximum kampanyayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.
 21. Cinemaximum ve bağlı şirketleri, yarışma ve kampanyalarıyla ilgili olarak önceden duyurmak koşulu ile dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 22. Cinemaximum ve bağlı şirketleri ile McCann Istanbul, yarışmada ödül kazananların isimlerini, sitede ve dilediği mecrada yayımlama hakkını saklı tutar.
 23. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılıp ödül kazansalar dahi ödülleri verilmez.
 24. Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak, peşinen kabul etmiş sayılır.
 25. Kampanyanın Facebook ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.

Özel Bilgilerin Gizliliği

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinin korunmasına, özellikle de kişilik haklarınızın korunması açısından önem verdiğimizden, Cinemaximum aşağıdaki hususlara uyacağını taahhüt eder.

Bilgilerin kullanımında saydamlık
Kişisel bilgilerinizi yalnızca Cinemaximum hizmet ve pazarlama iletişimi amaçlarıyla işliyor ve kullanıyoruz.

Bilgilerin kullanımından men etme
Cinemaximum, web sitesi veya herhangi bir dijital platform üzerinden kayıt işlemi ve kullanım sırasında toplanmış kullanıcıya ait bilgileri, yalnızca kendi işletme ve hizmet amaçlarıyla kaydedecek, işleyecek ve aktaracaktır.

Bilgilerinizin üçüncü kişilere verilmesi
Cinemaximum İsminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kişiyle ilgili bilgilere yönelik güvenlik
Bilgilerin kaybına, suistimaline, haksız ve yetkisiz erişimine, ifşa edilmesine, değiştirilmesine ve silinmesine karşı makul ve etkili yöntemler kullanılmaktadır.

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Yunus Göker Soylu dedi ki:

  Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Yorum Yaz